Par mums

Pakalpojumi

Kontakti

Skaitītāju rādījumi

Izīrējam

Privātuma politika

GDPR personas datu pieprasījums
 
izstrādāts GRAFTIK.LV
Par mums

SIA "CEĻŠ" kā pieredzes un tradīcijām bagāts nekustamo īpašumu pārvaldīšanas un apsaimniekošanas uzņēmums, nodrošina plašu pakalpojumu klāstu, profesionālo procesu, darbu vadību un sekmīgu to īstenošanu.

Uzņēmums dibināts 1994. gadā ar mērķi veikt īpašumu pārvaldīšanu un apsaimniekošanu, un tā vienīgais īpašnieks ir Rīgas Jēzus evaņģēliski luteriskā draudze. Daudzu gadu laikā SIA "CEĻŠ" ir uzkrājis ievērojamu pieredzi nekustamo īpašumu apsaimniekošanā un pārvaldībā, projektu vadībā, finansējumu piesaistē, celtniecībā, teritoriju labiekārtošanā, kopšanā un vēsturisko ēku - baznīcu rekonstrukcijā un restaurācijā.

Esošā pieredze un kapacitāte ļauj paplašināt uzņēmuma darbību, piedāvājot kvalitatīvus pakalpojumus. Katrā piedāvātajā pakalpojumā SIA "CEĻŠ" spēj atrast klienta vajadzībām, iespējām un prasībām labākos risinājumus.

  • Ja jums ir kādi jautājumi, kas saistīti ar nekustamo īpašumu apsaimniekošanu un pārvaldīšanu, sazinieties ar mums: 29227329, 26605111 vai rakstiet uz: aldis@cels.lv vai peteris@cels.lv